Apave Türkiye

Ekim 2009 itibarıyla kurulan APAVE Gözetim Hizmetleri A.Ş., Türkiye, Irak, Suriye, Hazar Bölgesini (Azerbeycan, Kazakistan, Türkmenistan, Gürcistan ve Özbekistan) kapsayan coğrafyada, inşaat, Petrol-gaz, enerji, kimya, imalat sanayileri, madencilik, taşımacılık, turizm sektörlerinde, gözetim, denetim, teknik kontrol, değerlendirme, danışmanlık, eğitim, test-kalibrasyon, uzman dış kaynak temini hizmetleri vermektedir.
APAVE GH, kurucuları, kalite politikasında da taahhüt ettiği gibi, teknik yeterliliği üst seviyede olan personel ile, katma değeri ölçülebilir hizmetler vermek için bir araya gelmiştir.

Yöneticilerinin ve firma ortaklarının nitelikleri ve geçmiş deneyimleri, muayene ve kontrol konusunda çoğunlukla yeterli olsa da, özellikle petrol-gaz-enerji sektörü başta olmak üzere gelişen yeni test yöntemleri ve gereken nitelikteki personelin Türkiye de bulunmaması nedeniyle stratejisini buna göre geliştirmiştir.

Amacı yerel bilgi ve deneyimi arttırmak olduğu için 150 Yıllık APAVE deneyimini ve gelişmiş teknoloji hizmetlerini (Advanced NDT, Nükleer Hizmetleri, Kaldırma Ekipmanları  vb.) testlerini uluslararası ağından sağlamaktadır.

Geri Dön
Sertifika ve Akreditasyonlar - Ekibimiz